top of page

Cennik...

Ile w 2024 roku kosztują różne rodzaje stron internetowych?

Odznaka - Expert Projektant stron internetowych Wix
Odznaka - Mistrz Projektowania stron internetowych Wix

Widełki cenowe dla poszczególnych rodzajów stron są niekiedy szerokie, co powoduje, że z pozornie taniego rozwiązania musisz przejść na wyższy pułap cenowy. Jest to często efekt dodawania kolejnych elementów i funkcjonalności.

#1

 

One Page

Czyli jedna strona. To prosta witryna bez dodatkowych podstron. Poruszamy się po niej nawigując w dół.

 

Cena wykonania waha się od 1300 zł do 2300 zł.

#2

 

Landing Page

Tzw. „elpek”. To strona przeznaczona typowo do działań promocyjnych i marketingowych. Zazwyczaj wejście na nią jest wynikiem kliknięcia w jakiś link lub baner. Celem Landing Page jest najczęściej pozyskanie danych, kontaktu lub sprzedaż.

 

Cena waha się między 1500 zł, a 2500 zł.

#3

 

Wizytówka internetowa

Prosta, jednostronicowa witryna lub max do 5 podstron raczej dla osoby fizycznej lub małej firmy. Zawiera podstawowe informacje o produktach, ofercie, firmie. Posiada formularz kontaktowy, odnośniki do social media i mapę Google.

 

Cena stworzenia strony wizytówkowej waha się w zakresie od 2000 zł do 3500 zł.

#4

 

Strona firmowa

Rozbudowana mniej lub bardziej (może mieć nawet 15 podstron) witryna, która przedstawia szczegółowo firmę i jej ofertę. Poza formularzem kontaktowym, odnośnikami do social mediów i map Google może posiadać np. galerię zdjęć czy video, katalog produktów. Może być cały czas aktualizowana i rozszerzana w zależności od potrzeb.

 

Jeśli myślisz nad zleceniem takiej strony, musisz mieć na względzie budżet od 2500 zł do 5000 zł.

#5

 

Blog

Może być elementem strony lub istnieć sam w sobie. Najważniejszym elementem, który musi się w nim znaleźć jest kategoryzowanie i tagowanie poszczególnych artykułów. Zapewnia to prostą nawigację dla użytkownika i odszukanie przydatnej treści. Wiele blogów posiada dodatkowe połączenie z kontami/profilami w social media, dzięki czemu nowe artykuły pojawiają się również w formie postów np. na Facebooku.

 

Cena utworzenia bloga waha się od 1500 zł do 2500 zł.

#6

 

Sklep internetowy

To podstawowe rozwiązanie jeśli chcemy sprzedawać nasze produkty przez Internet. Serwis powinien zawierać przejrzysty katalog produktów z podziałem na kategorie i podkategorie. Ważną funkcjonalnością jest synchronizacja i współpraca z e-płatnościami, tak aby klient mógł od razu zapłacić za zakupy.

 

Koszt stworzenia małego sklepu internetowego waha się od 5000 zł do 10000 zł.

#7

 

Strona internetowa z katalogiem produktów

Katalog w odróżnieniu od sklepu internetowego zazwyczaj nie posiada opcji zakupu i konfiguracji z elektronicznymi płatnościami. Ma za zadanie zapoznać klienta z ofertą firmy. Zamówienie odbywa się przez rozbudowany formularz kontaktowy.

 

Cena strony internetowej z katalogiem produktu to wydatek od 3000 zł do 4500 zł.

#8

 

Portal internetowy

Otwierasz serwis z lokalnymi wiadomościami? Musisz przygotować się na większy wydatek, aby dostosować stronę do współczesnych wymogów m.in. algorytmów pozycjonowania w Google.

 

Koszty w tym przypadku mogą być naprawdę różne, ale najczęściej spotkasz wycenę na poziomie od 15000 zł do 35000 zł.

bottom of page